English immersion summer

Ucz się z nami angielskiego w wakacje. Wybierz skuteczny kurs dla siebie lub swoich bliskich.

Użyj naszego systemu rezerwacji online, by zarezerwować bezpłatną konsultację. Wybierz datę i godzinę, które Ci odpowiadają.

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ DLA TWOJEGO DZIECKA

Jeżeli jesteś osobą dorosłą i chcesz zarezerwować konsultację, kliknij w szczegóły oferty dla dorosłych lub zarezerwuj bezpłatną konsultację już teraz.

 

Lato w mieście nie musi być nudne! To idealny czas na naukę angielskiego. Sprawdź naszą ofertę wakacyjnych kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

  • Popraw swój angielski - chcesz poprawić płynność komunikacji, przygotować się do egzaminu, lub testu IELTS? A może szukasz letniej przygody edukacyjnej z kursami Minecraft Education dla swoich dzieci? Wybierz ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Dołącz do naszych letnich kursów, daj się zaskoczyć i porwać w wir nauki przez zabawę.
  • Skuteczność - nasze kursy wakacyjne są intensywne, więc osiągniesz założone cele znacznie szybciej. Nasi profesjonalni nauczyciele zapewniają przyjazną atmosferę i sprawdzoną metodologię, która sprawia, że na nauka jest nie tylko efektywna, ale też przyjemna.

 Dołącz do naszych kursów. Zrób rzeczywiste postępy w języku angielskim.

Sprawdź naszą ofertę: