Co roku, za naszym pośrednictwem, wiele osób zdobywa brytyjskie kwalifikacje i certyfikaty. Sprawdź, jak wspominają to, kiedy przystępowali do egzaminu lub organizowali go razem z nami.

Test IELTS zdawałam w związku z koniecznością przedstawienia uczelni zagranicznej poświadczenia znajomości języka angielskiego. Wybrałam IELTS, bo słyszałam, że ze wszystkich certyfikatów angielskojęzycznych IELTS ma najbardziej przystępną formułę, a jego zdawanie przebiega bezstresowo. Tak też właśnie było. Od strony technicznej podczas egzaminu wszystko przebiegało perfekcyjnie, co dawało świadectwo o British Council jako instytucji, która profesjonalnie i poważnie podchodzi do zdających egzamin. 
Luiza Kobyłecka

Z testu IELTS otrzymałem wynik 6.5 punktów, co pomogło mi w procesie rekrutacji na brytyjskie uczelnie. Dzięki IELTS i maturze, otrzymałem oferty kursów licencjackich na kierunku ekonomia i filozofia od Uniwersytetów w Bristolu i Glasgow. Wybrałem uniwersytet w Bristolu, ponieważ jest jedną z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii i na świecie. Sam test był ciekawy i nie tak stresujący, jak myślałem, a to dzięki pracownikom British Council, którzy zawsze byli mili i pomocni. Dzięki dyplomowi IELTS zyskuje się możliwość studiowania w Wielkiej Brytanii, USA lub innych krajach anglojęzycznych oraz otwierają się nowe możliwości w Polsce. Jeśli marzysz o studiach za granicą, pomyśl o IELTS. Test ten, w przeciwieństwie do innych egzaminów, jest odpowiedni dla celów rekrutacji na uczelnie wyższe. Dlatego też, przystępując do IELTS, możesz być pewny, że otrzymasz właściwe potwierdzenie swoich umiejętności językowych.
Szymon Kozieł

Egzaminy YLE od kilku lat przeprowadzane są przez British Council w naszej szkole językowej na zakończenie organizowanych przez nas kursów Starters, Movers i Flyers. Ogromnie cenimy egzaminy YLE, ponieważ motywują uczniów do nauki języka angielskiego i testują wszystkie sprawności językowe zgodnie z międzynarodowymi standardami. 
dr Alicja Gluzińska, EuroInvest w Warszawie

Chciałam podziękować za świetnie przeprowadzony egzamin, w którym brał udział mój syn, a także za szegółowe udzielanie informacji przez centrum egzaminacyjne British Council, zarówno przed przystąpieniem do egzaminu, jak i po.
Izabela Huk-Malinowska