Advantage

Jeżeli Twoja szkoła / instytucja rejestruje kandydatów na egzaminy Cambridge English w polskim oddziale British Council, możesz zgłosić do nas chęć uczestnictwa w programie, pisząc do nas na adres advantage@britishcouncil.pl 

 

Wsparcie ekspertów - lepsze wyniki 

Odkryj świat nowych możliwości dzięki Advantage - sprawdzonemu programowi lojalnościowemu British Council. Program Advantage, oferowany we współpracy z Cambridge English, nagradza globalną społeczność nauczycieli rejestrujących kandydatów na egzaminy Cambridge English Qualifications odbywające się w naszej sieci autoryzowanych ośrodków egzaminacyjnych.

Jak mogę zarejestrować kandydatów w British Council i przystąpić do programu Advantage? 

Rejestracja kandydatów na organizowane przez British Council egzaminy Cambridge English jest bardzo prosta - podobnie jak przystąpienie do programu Advantage. Przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji kandydatów i zajmiemy się przeprowadzeniem egzaminów.

Po otrzymaniu e-maila, nasz zespół egzaminacyjny skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia członkostwa. Uczestnictwo w programie Advantage jest bezpłatne i można do niego dołączyć w dowolnym momencie.

Od razu uzyskasz dostęp do wszystkich oferowanych członkom programu Advantage korzyści, w tym także możliwość stosowania na własnych materiałach promocyjnych odpowiedniego logo. Będziemy Ci również regularnie przesyłać informacje na temat naszej oferty egzaminacyjnej i korzyści dostępnych wyłącznie dla członków programu Advantage

Dlaczego warto dołączyć do programu Advantage? 

W ramach programu Advantage robimy wszystko, co w naszej mocy, by zaoferować uczestnikom, nauczycielom oraz uczniom wsparcie ekspertów pomagających im pomyślnie przejść cały proces egzaminacyjny. Gama korzyści oferowanych naszym  partnerom w ramach poszczególnych poziomów programu (od Advantage Standard do Premium Plus) poszerza się, zachęcając ich do rejestrowania większej liczby kandydatów oraz długoterminowej współpracy.

Dołącz do programu Advantage już dziś i ciesz się wynikającymi z członkostwa korzyściami

  • Elastyczne usługi egzaminacyjne i osobiste wsparcie. Możesz skupić się na tym, co najważniejsze, a my zajmiemy się organizacją egzaminów.
  • Dedykowane materiały marketingowe. Zwiększ liczbę rejestrowanych kandydatów i przejdź na wyższy poziom członkostwa, by uzyskać jeszcze większe korzyści ze współpracy z nami. 
  • Pozytywne doświadczenia edukacyjne. Korzystaj z bogatych zasobów i szerokiego wsparcia procesu edukacyjnego w Twojej instytucji. 

 Dlaczego warto dołączyć do programu Advantage? Ponieważ oferowane w jego ramach korzyści pozwalają uzyskać lepsze wyniki. 

Kogo wspieramy w ramach programu Advantage?

Do programu Advantage mogą przystępować szkoły, centra językowe oraz inne organizacje i instytucje edukacyjne, które rejestrują kandydatów na egzaminy Cambridge English, przeprowadzane w autoryzowanym ośrodku egzaminacyjnym British Council. Uczestnicy programu Advantage mogą uzyskać dostęp do specjalistycznego wsparcia operacyjnego i edukacyjnego, pomagając tym samym kandydatom pomyślnie przejść przez uznawane na całym świecie, opracowane przez Cambridge English egzaminy weryfikujące ich znajomość angielskiego. 

Program Advantage pomaga tysiącom partnerów z ponad 50 krajów w nawiązywaniu kontaktów i współpracy. Nauczyciele i liderzy uzyskują nowe możliwości rozwoju zawodowego, a uczniowie mogą brać udział w bogatej i zróżnicowanej międzynarodowej wymianie kulturalnej. Advantage wspiera również rodziców i opiekunów, którzy chcą pomóc swoim dzieciom w nauce języka angielskiego oraz w przygotowaniach do egzaminów. 

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat korzyści wynikających z uczestnictwa w programie, jakimi cieszą się szkoły, nauczyciele, liderzy, uczniowie oraz ich rodziny, prosimy zapoznać się z naszą globalną ofertą Advantage. W Polsce poszerzyliśmy naszą ofertę oferując członkom programu kilka dodatkowych korzyści.

Na czym polega uczestnictwo w programie Advantage?

Im więcej kandydatów zarejestrujesz, tym więcej otrzymasz korzyści. Oferujemy cztery poziomy członkostwa:

  • Advantage Starter 
  • Advantage Standard 
  • Advantage Premium 
  • Advantage Premium Plus 

Poziom członkostwa będzie uzależniony od całkowitej liczby kandydatów zarejestrowanych w poprzednim roku akademickim (od sierpnia do lipca), oraz będzie oceniany i aktualizowany raz na rok.

Nowym szkołom i instytucjom, które ubiegają się o przystąpienie do programu Advantage zaoferowany zostanie poziom członkostwa uzależniony od liczby dokonanych przez nie po raz pierwszy rejestracji. Do przyłączenia się do programu Advantage Starter zachęcamy również te instytucje, które dopiero rozpoczynają oferowanie egzaminów Cambridge English. Celem programu Advantage Starter jest zapewnienie wsparcia i narzędzi marketingowych umożliwiających pomyślny rozwój naszej współpracy. 

Więcej informacji na temat funkcjonowania naszego programu lojalnościowego można znaleźć w Warunkach uczestnictwa w programie Advantage

Dodatkowe informacje na temat poszczególnych poziomów członkostwa oraz związanych z nimi korzyści można uzyskać pisząc na adres advantage@britishcouncil.pl 

Rejestracja kandydatow i uczestnictwo w programie Advantage

Nasze wsparcie dla nauczycieli, liderów, uczniów oraz ich rodzin oferowane w ramach programu Advantage