Wygraj do £10,000 by poszerzyć swoje horyzonty!

Chcemy zachęcić wszystkich młodych ludzi do odbycia części swoich studiów za granicą po to, by doświadczyć nowych kultur, odkryć nowe kraje i języki. Tak też narodził się pomysł na The Global Study Awards, wspólny projekt ISIC Association, StudyPortals i British Council IELTSThe Global Study Awards propaguje studia za granicą jako doświadczenie zmieniające życie wielu studentów na lepsze, otwierające ich na nowe możliwości kariery zawodowej, a także promujące wielokulturowość.

Nagrody

W tej odsłonie The Global Study Awards zostaną przyznane 2 nagrody; każda indywidualna nagroda będzie miała maksymalną wartość 10 000 funtów.

Nagroda będzie stosowana w pierwszej kolejności do pokrycia kosztów czesnego. Opłata za naukę będzie uiszczana bezpośrednio do instytucji szkolnictwa wyższego, do której osoba ubiegająca się będzie uczęszczać. Jeśli opłata za czesne wyniesie mniej niż 10 000 funtów, pozostałe fundusze mogą być przeznaczone na pokrycie kosztów utrzymania osoby studiującej przez maksymalnie 52 tygodnie, począwszy od momentu rozpoczęcia studiów.

Kiedy aplikować?

Aplikować można w okresie 7 sierpnia - 20 listopada 2017.

Program przeznaczony jest dla osób, które rozpoczną naukę w semestrze wiosennym 2018 (między 1 stycznia a 31 marca 2018 r.).

Sprawdź relacje zwycięzców z poprzednich edycji tutaj.

Kogo szukamy?

Konkurs The Global Study Awards  został stworzony z myślą o zmotywowanych, młodych ludziach, którzy chcą pokazać: 

  • swój wkład w rozwój społeczny
  • swoje zaangażowanie w rozwój własnej kariery
  • swoje szczere zainteresowanie w budowaniu międzykulturowego zrozumienia.

Zwycięzcy zobowiązują się do zaangażowania w działania partnerów: British Council IELTS, ISIC i StudyPortals i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi studentami. Nagrody Global Study Awards są dostępne dla ludzi na całym świecie. Global Study Awards umożliwią studia za granicą na wybranym kierunku studiów I lub II stopnia. Granty z Global Study Awards nie mogą zostać wykorzystane do opłacenia studiów w kraju pochodzenia kandydata.

Kto może złożyć wniosek?

Aby móc ubiegać się o nagrodę Global Study Awards, należy:

  • mieć ukończone 18 lat przed 1 stycznia 2017
  • zdać test IELTS w ośrodku British Council i posiadać wynik testu Test Report Form, wydany nie wcześniej niż 1 czerwca 2016
  • posiadać ważną kartę ISIC w momencie składania wniosku
  • planować zapisanie się na studia stacjonarne I lub II stopnia za granicą, rozpoczynające się w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2018
  • napisać krótką relację ze swoich doświadczeń na stronie www.stexx.eu.
  • dostarczyć list lub oficjalne pismo rekrutacyjne, potwierdzające przyjęcie na uczelnię przed upływem czasu zamknięcia programu Global Study Awards.

Aplikuj teraz!

Złóż wniosek wypełniając formularz zgłoszeniowy. Prosimy pamiętać, że wniosek należy składać wyłącznie w języku angielskim.

Warunki i regulamin

Poprzez ubieganie się o nagrodę zgadzasz się na Warunki i Regulamin nagród Global Study Awards.

Kontakt

Sprawdź Najczęściej Zadawane Pytania, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat nagród Global Study Awards, kontaktuj się z nami pod adresem: competitions@isic.org.