Grupa dorosłych słuchająca nauczyciela
Date
Sobota 15 Paź 2022 - 09:00 do Sobota 05 Lis 2022 - 10:00

Przez 4 sobotnie poranki przedstawimy wiedzę niezbędną nauczycielom i lektorom, którzy chcą przygotowywać uczniów do poszczególnych części egzaminu C1 Advanced. Prowadzący krok po kroku przedstawią różne strategie egzaminacyjne oraz sposoby przygotowania do nich. Uczestnicy będą mogli również dopytać o nurtujące ich kwestie na czacie. 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny - wystarczy jedynie zarejestrować się przed wydarzeniem, aby otrzymać link z dostępem do webinarium. 

Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymają wystawione przez British Council certyfikaty, potwierdzające ich udział w wydarzeniu. 

Data i godzina Temat szkolenia Prowadzący Rejestracja
15 października 2022, 09:00-10:00 Jak przygotować uczniów do części Reading&Use of English? Barbara Szybowska Zarejestruj się
22 października 2022, 09:00-10:00 Jak przygotować uczniów do części Writing? Piotr Pluskota Zarejestruj się
29 października 2022, 09:00-10:00 Jak przygotować uczniów do części Listening? Piotr Pluskota Zarejestruj się
5 listopada 2022, 09:00-10:00 Jak przygotować uczniów do części Speaking? Barbara Szybowska Zarejestruj się

Skorzystaj ze szkoleń prowadzonych przez British Council i zapewnij swoim uczniom edukację na najwyższym poziomie!

Barbara Szybowska

Barbara Szybowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczona nauczycielka i prezenterka British Council. Na co dzień pracuje w szkole językowej, ucząc prawie wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i nastolatków, szczególnie koncentrując się na technikach wzmacniających motywację uczniów. Ponadto, zajmuje się przygotowaniem słuchaczy do egzaminów Cambridge. Prywatnie, uwielbia wspinaczkę i podróże.

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i nauczycielem języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, poziomów i typów kursów. Piotr współpracuje z Cambridge Assessment English, jest supervisorem na egzaminach pisemnych Cambridge Qualifications i trenerem, który regularnie współpracuje z British Council prowadząc prezentacje i szkolenia. 

Tag icon
Teachers of English
Category icon
Teachers of English PL, Webinars - teachers