Learning Time with Timmy
Date
Środa 01 Sie 2018 do Piątek 31 Sie 2018

Zapraszamy do nauki języka angielskiego razem z barankiem Timmym! Od 1 sierpnia w POLSAT JimJam.

Seria “Learning Time with Timmy” została stworzona przez British Council we współpracy z wytwórnią filmów animowanych – Aardman Animations w celu zachęcenia najmłodszych widzów do nauki języka angielskiego.

Każdy odcinek oparty jest na autorskich planach lekcyjnych wykorzystywanych w szkołach British Council na całym świecie. Rodzice mogą wspólnie z dziećmi cieszyć się czasem nauki przez zabawę mając pewność, że korzystają z najlepszych materiałów edukacyjnych. Timmy, doskonale znany wszystkim dzieciom, to rezolutny i pełen energii przedszkolak, który każdego dnia uczy się czegoś nowego. Przygody baranka oraz innych zwierzątek są pozbawione przemocy i pokazują najmłodszym jak ważna jest praca w grupie, pomaganie sobie nawzajem i posiadanie przyjaciół. W nowej serii dzieci nadal mogą śledzić przygody swojego ulubionego bohatera, przy okazji ucząc się angielskich słówek i zwrotów, np. kolorów tęczy czy nazw zwierzątek.  Animowane postaci zachęcają dzieci do zabawy, poprawiając ich zdolność do koncentracji oraz angażując w zadania wspomagające naukę uniwersalnych zdolności niezbędnych w rozwoju dzieci w wieku 2–6 lat.

Wszystkie odcinki mają taką samą strukturę, która porządkuje i utrwala nowo poznane słownictwo.Program dedykowany jest dla dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat. 

Do wspólnej nauki z Timmym zapraszamy od 1 sierpnia codziennie o 10:16 i 14:16 tylko w POLSAT JimJam.

Najnowsze odcinki oraz piosenki czekają na Was na naszym kanale YouTube “Learning Time with Timmy” 

Aplikacja Learning Time with Timmy 2 dostępna w Apple store oraz Google Play