Date
Sobota 02 Gru 2023 do Sobota 27 Sty 2024

Soboty z British Council

Oferta szkoleń British Council skierowana jest do nauczycieli języka angielskiego ze szkół publicznych, prywatnych, wykładowców akademickich oraz wszystkich prowadzących indywidualne nauczanie języka angielskiego.

Głównym celem webinarów jest zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji, które są niezbędne do przekazywania wiedzy swoim uczniom oraz przygotowania do egzaminów Cambridge English Qualifications & IELTS. Udział w szkoleniach przynosi korzyści nie tylko dla uczestnika, który może podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, lecz także może wprowadzić szkołę do programu Advantage.   

Udział w szkoleniach jest bezpłatny – rejestracja przed wydarzeniem po kliknięciu w link

Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymują certyfikaty, potwierdzające udział w wydarzeniu.

Termin Szkolenia Temat Trener Rejestracja
2 Grudnia 2023 - 
09:00-10:00 (online) 
B2 First: Kryteria oceny części Writing Piotr Pluskota zapisz się
9 Grudnia 2023 -
09:00-10:00  (online) 
C1 Advanced: Kryteria oceny części Writing Piotr Pluskota zapisz się
16 Grudnia 2023 -
09:00-10:00  (online) 
B2 First i C1 Advanced: Strategie egzaminacyjne: Listening, Reading & Use of English Piotr Pluskota zapisz się
13 Stycznia 2024 -
09:00-10:00  (online) 
Cambridge English Young Learners: egzamin w pigułce Barbara Szybowska zapisz się
20 Stycznia 2024 - 
09:00-10:00  (online) 
Cambridge English Young Learners: ćwiczenia praktyczne i materiały online Barbara Szybowska zapisz się
27 Stycznia 2024 - 
09:00-10:00  (online) 
Study in the UK - jak poprowadzić interesującą lekcję o studiowaniu w Wielkiej Brytanii z materiałami British Council!  Bartosz Brzoza zapisz się

Skorzystaj ze szkoleń prowadzonych przez British Council i zapewnij swoim uczniom edukację na najwyższym poziomie!

Barbara Szybowska

Barbara Szybowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczona nauczycielka i prezenterka British Council. Na co dzień pracuje w szkole językowej, ucząc prawie wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i nastolatków, szczególnie koncentrując się na technikach wzmacniających motywację uczniów. Ponadto, zajmuje się przygotowaniem słuchaczy do egzaminów Cambridge. Prywatnie, uwielbia wspinaczkę i podróże.

Bartosz Brzoza

Konsultant edukacyjny i egzaminator w British Council Poland. Pracownik Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, gdzie między innymi redaguje czasopismo metodyczne Języki Obce w Szkole. Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Anglistyki w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonat dydaktyki języków obcych. 

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i nauczycielem języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, poziomów i typów kursów. Piotr współpracuje z Cambridge Assessment English, jest supervisorem na egzaminach pisemnych Cambridge Qualifications i trenerem, który regularnie współpracuje z British Council prowadząc prezentacje i szkolenia. 

Category icon
Teachers of English PL