Speaking Time! Jak uczyć mówienia po angielsku
Date
Sobota 20 Sty 2024 do Sobota 09 Mar 2024
Miejsce
Poznań, Warszawa, Kraków

Wszyscy nauczyciele chcieliby, aby ich uczniowie płynnie mówili po angielsku i mogli popisać się imponującym zakresem słownictwa i różnorodnością struktur gramatycznych. Ponadto chcieliby, aby zdali egzaminy śpiewająco, bez względu na to, czy są na poziomie A2, B1, B2 czy C1.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli języka angielskiego ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wszystkich uczących w szkołach językowych, jak również niezależnych lektorów językowych  na nasze wydarzenie!

W trakcie tego praktycznego warsztatu pokażemy przydatne ćwiczenia do wykorzystania w klasie, skupimy się na kryteriach oceniania i podzielimy się praktycznymi wskazówkami, jak pomóc uczniom budować pewność siebie, poprawić umiejętności mówienia i uzyskać fantastyczne wyniki egzaminów.

Szkolenia odbędą się w trzech miastach:

Sobota, 20 stycznia 2024 – Poznań, Bartosz Brzoza             zarejestruj sie tutaj  

Sobota, 2 marca 2024  – Warszawa, Piotr Pluskota              zarejestruj się tutaj

Sobota, 9 marca  2024 – Kraków, Barbara Szybowska         zarejestruj się tutaj

Warsztaty zostały podzielone na dwa oddzielne panele odpowiadające kryteriom dla poziomów A2/B1 oraz B2/C1. Możecie Państwo wziąć udział wyłącznie w jednym panelu, bądź w obu. Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników otrzyma certyfikat.

Program wydarzenia
9:00 – 9:15  Rejestracja
9:15 – 10:45

Speaking Time – poziomy A2/B1

10:45 – 11:15

Przerwa kawowa

11:15 – 12:45 Speaking Time – poziomy B2/C1
12:45 Zakończenie warsztatów

Prelegenci

Bartosz Brzoza

Konsultant edukacyjny i egzaminator w British Council Poland. Pracownik Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, gdzie między innymi redaguje czasopismo metodyczne Języki Obce w Szkole. Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Anglistyki w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonat dydaktyki języków obcych. 

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i nauczycielem języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, poziomów i typów kursów. Piotr współpracuje z Cambridge Assessment English, jest supervisorem na egzaminach pisemnych Cambridge Qualifications i trenerem, który regularnie współpracuje z British Council prowadząc prezentacje i szkolenia. 

Barbara Szybowska

Barbara Szybowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczona nauczycielka i prezenterka British Council. Na co dzień pracuje w szkole językowej, ucząc prawie wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i nastolatków, szczególnie koncentrując się na technikach wzmacniających motywację uczniów. Ponadto, zajmuje się przygotowaniem słuchaczy do egzaminów Cambridge. Prywatnie, uwielbia wspinaczkę i podróże.