Kurs dla nauczycieli, którzy chcą zdobyć międzynarodowe certyfikaty poświadczające kwialifikacje zawodowe
Kto chciałby zdobyć międzynarodowe kwalifikacje zawodowe nauczycieli?
Date
Środa 04 Lut 2015 -
16:00 do 17:00
Miejsce
udział przez Internet

Zapraszamy na nasze bezpłatne webinarium "How to Gain International Teaching Qualifications" (Jak zdobyć międzynarodowe kwalifikacje nauczyciela).

Myślisz o rozpoczęciu kariery w zawodzie nauczyciela, a może już uczysz języka angielskiego? W trakcie webinarium opowiemy o tym, w jaki sposób możesz uzyskać kwalifikacje, które umożliwią Ci pracę w zakresie nauczania języka angielskiego w kraju i za granicą. Omówimy też ścieżki kariery w zawodzie nauczyciela oraz zalety różnorodnych kwalifikacji zawodowych nauczycieli, np. takich jak CELTA, DELTA czy MA in English Language Teaching na Uniwersytecie w Southampton.

Webinarium będzie przeprowadzone w języku angielskim.

Prowadzący: Simon Pounder

Simon pochodzi z Anglii i pracował jako nauczyciel i trener w Wielkiej Brytanii, Czechach, Włoszech i Polsce. W British Council pracuje od 1998r. Simon posiada ogromne doświadczenie w zakresie szkoleń i kwalifikacji zawodowych nauczycieli, jest trenerem CELTA i CLETA YL oraz DELTA.

Webinarium – najczęściej zadawane pytania

Co to jest webinarium?

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium.

Jak długo trwa webinarium?

Czas webinarium na ogół nie przekracza 60 minut.

Jak mogę wziąć udział w webinarium?

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz uprzednia rejestracja. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Jak włączyć się w webinarium z mojego komputera? 

Nasze webinaria odbywają się w Internecie na platformie Adobe Connect. Nie jest konieczne instalowanie jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania. Przed webinarium, warto zapoznać się z platformą I przetestować szybkość swojego łącza internetowego:

sprawdź prędkość swojego łącza

zapoznaj się z platformą

Czy mogę rozmawiać z prowadzącymi?

W chwili obecnej nie jest możliwa rozmowa z prowadzącym. Pytania prowadzącym można w trakcie webinarium zadawać na czacie.

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa?

Niestety, nie oferujemy certyfikatów uczestnictwa w webinariach.