Przystąp do testu poziomującego, aby zapisać się na kurs MyClass. Umów się na spotkanie z naszymi konsultantami, aby dowiedzieć się więcej. 

ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Kurs języka angielskiego dostosowany do Twoich potrzeb!  MyClass to elastyczny kurs języka angielskiego przygotowany przez specjalistów w dziedzinie nauczania. Dzięki MyClass nabierzesz ochoty do nauki, która będzie w dogodnym dla Ciebie czasie i będzie odpowiadała Twoim zainteresowaniom. 

  • Uzyskaj dostęp do tego, co najlepsze w nauce języka: nauczycieli, którym możesz zaufać, sprawdzonych metod pracy oraz profesjonalnych porad.
  • Tradycyjne zajęcia zwiększające Twoją pewność siebie: interaktywne lekcje skoncentrowane na komunikacji, która zapewnia znajomość języka angielskiego niezbędną w życiu codziennym.
  • Ucz się w dowolnym czasie i we własnym tempie: korzystaj z portalu internetowego MyClass i aplikacji, aby rezerwować lekcje w dogodnym dla Ciebie terminie, zgodnie z interesującą Cię tematyką lub z ulubionym nauczycielem,  a  w razie zmiany planów, zmień datę wybranych zajęć.
  • Indywidualne wsparcie: uzyskaj dostęp do regularnych informacji zwrotnych, osobistych sesji doradczych oraz spersonalizowanego planu nauki, który pomoże Ci osiągnąć zaplanowane cele edukacyjne.
  • Nie jesteś przekonany do kursu? Zapisz się na konsultację i skorzystaj z lekcji próbnej! Szczegóły udzieli Ci nasz Dział Obsługi Klienta.

Poznaj inspirujące historie naszych studentek i studentów!