Osiągnij swój cel | myClass

Nie chodzi o bycie perfekcyjnym we wszystkich dziedzinach, ważne aby robić postępy zgodne z wyznaczonymi przez Ciebie celami. Będziemy Cię wspierać na każdym kroku Twojej drogi i pomożemy Ci podążać nią tak, abyś osiągnął swoje cele życiowe.

Podążaj z nami do celu

Wiemy, iż robienie postępów jest ważne dla realizacji celu końcowego. Nasi doświadczeni nauczyciele będą Cię wspierać tak, abyś podążał w dobrym kierunku. Udzielą Ci informacji zwrotnych i dadzą możliwość sprawdzenia czego już się nauczyłeś. Dzięki nim będziesz pewnie iść w stronę swojego celu.

Możesz sprawdzić swoje postępy po ukończeniu dowolnych czterech lekcji – przejrzyj opinie nauczycieli na temat głównych wyników lekcji za pomocą strony internetowej lub aplikacji MyClass.

Ożyw swoją naukę poza klasą dzięki ćwiczeniom do samodzielnej nauki i autorefleksji online. Po każdej lekcji nauczyciel będzie zachęcał Cię do powtórki tego, czego się nauczyłeś.

Razem w Twojej drodze do celu

Zarezerwuj i przeprowadż w dogodnym dla Ciebie czasie nieodpłatną, indywidualną sesję z naszym doradcą studenta, który wesprze Cię na Twojej drodze do osiągnięcia celów. Możesz to zrobić w dowolnym momencie trwania kursu. Elastycznie i na bieżąco dostosowuj swój indywidualny plan nauczania, w zależności od bieżących potrzeb językowych i w oparciu o informacje zwrotne dotyczące Twoich postępów w nauce.

Zobacz również