Osiągnij swój cel | myClass

Nie chodzi o bycie perfekcyjnym we wszystkich dziedzinach, ważne aby robić postępy zgodne z wyznaczonymi przez Ciebie celami. Będziemy Cię wspierać na każdym kroku Twojej drogi i pomożemy Ci podążać nią tak, abyś osiągnął swoje cele życiowe. 

Podążaj z nami do celu

Wiemy, iż robienie postępów jest ważne dla realizacji celu końcowego. Nasi doświadczeni nauczyciele będą Cię wspierać tak, abyś podążał w dobrym kierunku. Udzielą Ci informacji zwrotnych i dadzą możliwość sprawdzenia czego już się nauczyłeś. Dzięki nim będziesz pewnie iść w stronę swojego celu.

Testy cząstkowe będą miały miejsce po każdej dziesiątej lekcji. Twoja ocena oraz spersonalizowana informacja zwrotna od nauczyciela będą dostępne dla Ciebie na stronie MyClass oraz w aplikacji MyClass.

Doskonal się i monitoruj postępy

Odnieś naukę w wirtualnej klasie do swojego życia dzięki specjalnym ćwiczeniom opartym na auto-refleksji. Na każdych zajęciach nauczyciel będzie zachęcać Cię do zastanowienia nad nowymi umiejętnościami, dzięki czemu sam ocenisz jaki już poczyniłeś postęp.

Auto-refleksja podniesie efektywność Twojej nauki i uczyni ją bardziej satysfakcjonującą.

Razem w Twojej drodze do celu

Zarezerwuj i przeprowadż w dogodnym dla Ciebie czasie nieodpłatną, indywidualną sesję z naszym doradcą studenta, który wesprze Cię na Twojej drodze do osiągnięcia celów. Możesz to zrobić w dowolnym momencie trwania kursu. Elastycznie i na bieżąco dostosowuj swój indywidualny plan nauczania, w zależności od bieżących potrzeb językowych i w oparciu o informacje zwrotne dotyczące Twoich postępów w nauce.