Dzieci uczą się angielskiego przy pomocy Minecraft

Oferujemy zajęcia stacjonarne | Nauka angielskiego połączona z grą Minecraft 

 

Odkryj ciekawy i skuteczny sposób na naukę angielskiego podczas wakacji.

Uczymy języka angielskiego poprzez praktyczne, interaktywne projekty, które pogłębiają zainteresowania dzieci.

Wyobraźnia, ciekawość, kreatywność - letnie kursy angielskiego uczą więcej, niż myślisz!

Kurs języka angielskiego oparty na kreatywności z Minecraft Education Edition

Wybierz kurs wakacyjny, który pokocha Twoje dziecko. Pozwól mu uczyć się angielskiego poprzez zabawę w trakcie ekscytującego kursu wakacyjnego z Minecraft Education Edition. 

Podczas zajęć dzieci będą pracować w grupach, budując miasto i odkrywając słynne zabytki w Minecraft Education Edition - najpopularniejszej na świecie grze wirtualnej rzeczywistości. 

Ich pewność siebie i umiejętności komunikacyjne będą rosły z każdą lekcją. 

 Niech rozpocznie się letnia przygoda!

Opis kursu

Cena: 840 PLN

Czas trwania: 1 lub 2 tygodnie, poniedziałek–piątek, 9.45–13.00. Jest możlliwość pozostawienia dzieci od godz 8.30 i odebrania do godz. 15.30.

Wiek: 12–14 lat

Poziomy: od początkującego do średniozaawansowanego wyższego (A1–B2)

Możliwości nauki

Wakacyjne kursy Minecraft i języka angielskiego obejmują 20 godzin lekcyjnych tygodniowo.

Sprawdź terminy i harmonogram zajęć w Twoim mieście:

Warszawa

Terminy kursów Godziny Cena (PLN)
25.07.22-29.07.22 09.45–13.00 840

Czym jest Minecraft: Education Edition?

Minecraft: Education Edition to platforma edukacyjna oparta na grze, promująca kreatywność, współpracę i rozwiązywanie problemów w wciągającym, cyfrowym środowisku. Nauczyciele w ponad 115 krajach używają jej w różnorodnych programach nauczania. Minecraft: Education Edition official site

Jakie umiejętności rozwiną uczniowie?

Uczniowie będą rozwijać nie tylko swoje umiejętności językowe, ale także szereg umiejętności XXI wieku. Oto kilka przykładów:

  • Umiejętności cyfrowe - używając różnych urządzeń, rozwijając język niezbędny do używania i wyjaśniania tego sprzętu, a także umiejętności kodowania w ramach wyzwania Godzina kodowania
  • Kreatywność - uczniowie mogą używać Minecrafta do wyrażania siebie, tworząc szereg przedmiotów, krajobrazów i budynków
  • Globalne obywatelstwo - uczniowie poznają skutki wylesiania i globalne cele zrównoważonego rozwoju poprzez grę, a także odkrywają i dzielą się sposobami uczynienia świata lepszym miejscem
  • Współpraca - uczniowie mogą badać i wchodzić w interakcje ze środowiskami wirtualnymi. W czasie zajęć współpracują, aby wykonywać zadania i projekty oraz przedstawiać prezentacje jako zespół.

Czy są jakieś wymagania techniczne dotyczące kursu?

Kurs będzie prowadzony w trybie stacjonarnym, w czasie zajęć zapewnimy każdemu dziecku komputer lub tablet zapewniający dostęp do programu.