wirtualne zajęcia - angielski online

Oferujemy efektywną naukę online, aby zapewnić kontynuację nauki angielskiego podczas gdy zajęcia w klasach pozostają okresowo zawieszone.

Klasy wirtualne są zaprojektowane aby zapewnić ten sam postęp nauczania, jak w przypadku zajęć regularnych. Każda lekcja online składa się z następujących elementów:

  • praca własna do wykonania na platformie online przed zajęciami,
  • zajęcia z nauczycielem na żywo,
  • praca własna do wykonania po  zajęciach.

Opieramy się się na doświadczeniu naszych centrów językowych na całym świecie w wykorzystaniu platformy wirtualnej, aby zapewnić efektywną naukę. Zalety naszej platformy to:

  • małe grupy, dzięki czemu nauczyciele mogą skupić się na większej ilości interakcji z każdym uczniem i poświęcić uczniom niezbędną uwagę,
  • taka sama możliwość oceny postępów jak w przypadku zajęć w klasach na żywo,
  • pełna różnorodność aktywności: lekcje na żywo przeplatają się z różnymi formami pracy własnej,
  • bezpieczna platforma, zapewniająca pełne bezpieczeństwo uczniów zgodnie z Polityką Ochrony Dzieci British Council. 

Staramy się również, w miarę możliwości, zapewnić kontynuację zajęć z tym samym nauczycielem oraz grupą uczniów jak w przypadku normalnych zajęć. 

Prosimy o zapoznanie się z Przewodnikiem ucznia i rodzica po lekcjach wirtualnych na platformie Zoom, aby dowiedzieć się jak dołączyć do zajęć online oraz poznać zasady uczestnictwa w zajęciach.

Dążymy do stworzenia bezpiecznego i wspierającego środowiska wszystkim dzieciom, dlatego nasza platforma zawiera rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w sieci.

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam możliwość spotkań z nauczycielem angielskiego i kolegami z grupy oraz nauka w warunkach bezpiecznych lekcji z domu.

Zachęcamy do odwiedzenia sekcji Najczęściej Zadawane Pytania.

 

Aby ułatwić korzystanie z platformy, przygotowaliśmy filmy dla uczniów. Pozwolą one poznać poszczególne sekcje oraz dowiedzieć się jak ładować pracę oraz sprawdzać postęp: 

Primary

Secondary

Zobacz również