Date
Poniedziałek 23 Wrz 2019 do Czwartek 11 Cze 2020

Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00. W pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020, nasi doświadczeni prezenterzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w następujących cyklach:

  • Partnerzy Programu Addvantage – specjaliści z Cambridge University Press i Cambridge Assessment English opowiedzą o zmianach w popularnych egzaminach,
  • Ekspert British Council – goście przyjrzą się m.in. zagadnieniu dwujęzyczności,
  • Egzaminacyjny czwartek – prezenterzy zdradzą sprawdzone metody na przygotowanie uczniów i uczennic do egzaminów certyfikujących;

Zróbcie sobie kubek herbaty lub kawy. Usiądźcie wygodnie w fotelu. Weźcie udział w webinarium i dajcie się zainspirować!

Harmonogram szkoleń

Data Temat Prowadząca/y Zapisy

14.11.2019, godz. 21.00

Partnerzy Programu Addvantage

Skuteczne przygotowania do egzaminu B1 Preliminary for Schools.

Już od stycznia 2020 r. będzie obowiązywać nowa wersja egzaminu B1 Preliminary for Schools. Będzie ona nie tylko sposobem na sprawdzenie postępów osób zdających, lecz także pomostem między poziomem podstawowym i średniozaawansowanym. Jak przygotować uczniów i uczennice do tego nowego wyzwania? W trakcie webinarium Karolina Małek przedstawi pomysły na zadania przygotowujące do zmienionego egzaminu, które są również doskonałym wstępem do nauki, do egzaminu B2 First.

Karolina Małek

Cambridge Assessment English

https://BritishCouncil.zoom.us/j/429082436

28.11.2019, godz. 21.00

Egzaminacyjny czwartek

IELTS: Najlepsze materiały dydaktyczne on-line

W zeszłym roku, na całym świecie, 3,5 miliona zdających wybrało IELTS. Jak pomóc uczniom i uczennicom w przygotowaniach do niego? W trakcie webinarium przedstawimy nasz wybór materiałów edukacyjnych, dzięki którym przygotowanie uczniów i uczennic do testu będzie dużo łatwiejsze.

Piotr Pluskota

Link dostępny wkrótce

12.12.2019, godz. 21.00

Ekspert British Council

Jak i co zrobić, żeby polskie przedszkolaki były rozgadane po angielsku?

Przedszkolaki używające języka angielskiego – oczywiście, obok polskiego – w codziennych sytuacjach z udziałem swojej wychowawczyni i z małą, lecz ważną pomocą przedszkolnej nauczycielki angielskiego. To obraz, który można zaobserwować w kilkudziesięciu przedszkolach w całej Polsce, w których rosną funkcjonalnie dwujęzyczne maluchy. Dr Grzegorz Śpiewak opowie o projekcie, który wspiera takie placówki, badaniach będących jego podstawą i o pilotażu, który był wielkim sukcesem. Prelegent zaprezentuje także sprawdzone narzędzia, inspiracje i pomoce dydaktyczne do wykorzystania w pracy z najmłodszymi.

dr Grzegorz Śpiewak

Link dostępny wkrótce

2.01.2019, godz. 21.00

 Wygrać egzaminacyjny wyścig: Writing w egzaminach B2 First i C1 Advanced

Rozwiązanie części pisemnej w 80 lub 90 minut, dostosowanie stylu wypowiedzi do potencjalnego odbiorcy, zadbanie o styl, ton i logikę wypowiedzi – to wszystko brzmi jak nie lada wyzwanie. Andrzej Raczkowski omówi wymagane od zdających umiejętności w kontekście zadań i kryteriów egzaminacyjnych. Uczestnicy poznają też dobre praktyki, które mogą wykorzystać w swojej klasie.

Andrzej Raczkowski

Cambridge Assessment English

 Link dostępny wkrótce

Zapraszamy!

 
 
 
Tag icon
Teachers of English
Category icon
Webinars - teachers, Teachers of English PL