Uznawalność testu IELTS
©

Max Wright

IELTS jest testem z języka angielskiego ułatwiającym międzynarodwą mobilność. Ponad 11 tys. organizacji na całym świecie honoruje IELTS dla celów edukacyjnych, zawodowych i imigracyjnych. Jeśli potrzebujesz testu, który oceni umiejętności językowe Twoich studentów, pracowników lub potencjalnych kandydatów, IELTS jest tym, czego szukasz!

IELTS jest godnym zaufania narzędziem pomocnym w:

  • naborze pracowników i studentów, znających angielski na odpowiednim poziomie.
  • ocenie umiejętności językowych studentów, chcących wziąć udział w międzynarodowych programach wymiany.
  • wyposażeniu przyszłych absolwentów Twojej uczelni w rozpoznawany na całym świecie dyplom z języka angielskiego, dzięki któremu będą mogli wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy.

Zostań organizacją honorującą IELTS

Podnieś rangę swojej instytucji, dołączając do międzynarodowego grona organizacji honorujących IELTS. Wpisując IELTS na listę uznawanych testów z języka angielskiego, zapewniasz swojej instytucji obecność w internetowej wyszukiwarce Kto honoruje IELTS? oraz innych witrynach internetowych związanych z IELTS, odwiedzanych przez ludzi z całego świata, dzięk czemu Twoja instytucja zyskuje możliwość zaprezentowania swojej oferty przed milionami potencjalnych kandydatów.

Skontaktuj się z naszym zespołem w Polsce, który chętnie udzieli wszelkich informacji na temat tego, co należy zrobić by dołączyć do grona instytucji uznających IELTS.

Swój wniosek o wpisanie na listę instytucji honorujących IELTS możesz złożyć także elektronicznie. Podanie niezbędnych informacji zajmie tylko kilka minut. O pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku poinformujemy Cię w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.

Poinformuj swoich kandydatów o IELTS

Instytucjom honorującym IELTS doradzamy opublikowanie informacji o wymaganym przez nie wyniku z tesu IELTS na ich stronach internetowych. Pomoże to zainteresowanym kandydatom w podjęciu decyzji o przesłaniu dokumentów rekrutacyjnych. Umieszczenie tej informacji usprawni także cały proces rekrutacji, zmniejszając liczbę zapytań spływających do instytucji.

Jeśli Twoja organizacja uznaje IELTS, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu uzyskania logotypów IELTS, które można umieścić na stronie internetowej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem dla organizacji honorujących IELTS.

Zostań naszym IELTSowym partnerem

Jeśli chcielibyście zorganizować sesję IELTS w pomieszczeniach swojej szkoły lub uczelni, zorganizujemy ją dla Was w dowolnym miejscu w Polsce. 

Dzięki współpracy z nami zyskujesz:

  • możliwość wyboru najdogodniejszego dla Twojej instytucji terminu testu IELTS.
  • możliwość przeprowadzenia testu IELTS w swojej siedzibie, dzięki czemu Twoi studenci mogą przystąpić do IELTS w dobrze znanych sobie salach.
  • dostęp do materiałów przygotowujących do IELTS dla wszystkich Twoich kandydatów.
  • prawo do używania w swoich materiałach reklamowych i na stronach internetowych logotypu British Council Poland IELTS Venue.
  • prawo do rabatu przy rejestracji minimum 20 osób na test IELTS.

Aby zostać naszym partnerem lub dowiedzieć się więcej o ofercie IELTS dla instytucji, skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę o rejestracji grupowej na IELTS.