Materiały IELTS dla nauczycieli
IELTS materiały dla nauczycieli ©

IELTS team

Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu w nauczaniu angielskiego, możemy pomóc Ci w przygotowaniu Twoich uczniów do testu IELTS, by otrzymali wynik najlepiej odzwierciedlający ich umiejętności językowe. Nasi eksperci przygotowali mnóstwo materiałów dla nauczycieli, takich jak Ty, wspierających swoich słuchaczy w przygotowaniach do testu IELTS.

Internetowe zasoby Road to IELTS

Road to IELTS to narzędzie, wokół którego możesz zbudować cały kurs. Bezpośredni dostęp do niego mogą mieć także studenci w trakcie samodzielnej nauki i przygotowaniach do IELTS.

Wiemy, że osoby przystępujące to testu z języka angielskiego dużo lepiej radzą sobie z zadaniami egzaminacyjnymi, jeśli wcześniej wiedzą, czego mogą się spodziewać. I to jest właśnie powód, dla którego Road to IELTS sprawdza się idealnie. 

Road to IELTS to 120 godzin intensywnej pracy nad czterema kompetencjami językowymi ocenianymi w czasie testu IELTS: czytaniem ze zrozumieniem (Reading), pisaniem (Writing), rozumieniem ze słuchu (Listening) i mówieniem (Speaking). 

Road to IELTS pomaga studentom rozwijać umiejętności językowe do poziomu niezbędnego dla osiągnięcia zamierzonego sukcesu. Program ten symuluje prawdziwy egzamin, umożliwiając obejrzenie filmów video z prawdziwego egzaminu ustnego oraz rozwiązywanie zadań testowych na czas.

Jak Road to IELTS może pomóc mi jako nauczycielowi?

Twoja szkoła może uzyskać licencję instytucjonalną na kurs Road to IELTS. Korzyści z niej płynące dla Ciebie jako nauczyciela to:

  • Wszyscy Twoi uczniowie mają dostęp to materiałów Road to IELTS.
  • Ty zyskujesz możliwość monitorowania postępu swoich studentów oraz dostosowania kursu do ich potrzeb.
  • Masz bieżącą informację o wynikach swoich studentów.
  • Twoi uczniowie mają dostęp do porad i wskazówek pomocnych w poprawieniu i zrozumieniu popełnionych przez nich błędów.
  • Ćwiczenia bazowane na zadaniach z prawdziwego testu budują pewność Twoich studentów w rozwiązywaniu testu.

Dzięki 10-ciu bezpłatnym godzinom kursu Road to IELTS masz szansę osobiście sprawdzić przydatność materiałów Road to IELTS.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi naszymi materiałami pomocnymi w przygotowaniu do IELTS.

Warsztaty IELTS dla nauczycieli

Oferujemy szkolenie i wsparcie dla nauczycieli, przygotowujących swoich uczniów do testu IELTS.

Warsztaty IELTS są zaprojektowane w taki sposób, by nie tylko przekrojowo pokazać strukturę testu, ale i by bliżej przyjrzeć się szczegółowym zagadnieniom, np. przygotowaniu do części pisemnej (Writing).

Warsztaty te organizujemy w całej Polsce na zamówienie szkół i instytucji, w ich siedzibach lub innych zagwarantowanych przez nich pomieszczeniach.

Ponadto, warsztaty IELTS znajdują się w ofercie naszych otwartych szkoleń. Aby dowiedzieć się więcej o najbliższych szkoleniach, odwiedź naszą stroną o wydarzeniach dla nauczycieli języka angielskiego, napisz do nas lub zapisz się na nasz newsletter.