Materiały IELTS dla nauczycieli
IELTS materiały dla nauczycieli ©

IELTS team

Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu w nauczaniu angielskiego, możemy pomóc Ci w przygotowaniu Twoich uczniów do testu IELTS, by otrzymali wynik najlepiej odzwierciedlający ich umiejętności językowe. Nasi eksperci przygotowali wiele materiałów dla nauczycieli, takich jak Ty, wspierających swoich słuchaczy w przygotowaniach do testu IELTS.

Internetowe zasoby Road to IELTS

Road to IELTS to narzędzie, wokół którego możesz zbudować cały kurs. Bezpośredni dostęp do niego mogą mieć także studenci w trakcie samodzielnej nauki i przygotowaniach do IELTS.

Wiemy, że osoby przystępujące to testu z języka angielskiego dużo lepiej radzą sobie z zadaniami egzaminacyjnymi, jeśli wcześniej wiedzą, czego mogą się spodziewać. I to jest właśnie powód, dla którego Road to IELTS sprawdza się idealnie. 

Road to IELTS to kurs intensywnej pracy nad czterema kompetencjami językowymi ocenianymi w czasie testu IELTS: czytaniem ze zrozumieniem (Reading), pisaniem (Writing), rozumieniem ze słuchu (Listening) i mówieniem (Speaking). 

Road to IELTS pomaga studentom rozwijać umiejętności językowe do poziomu niezbędnego dla osiągnięcia zamierzonego sukcesu. Program ten symuluje prawdziwy egzamin, umożliwiając obejrzenie filmów video z prawdziwego egzaminu ustnego oraz rozwiązywanie zadań testowych na czas.

Jak Road to IELTS może pomóc mi jako nauczycielowi?

Twoja szkoła może uzyskać płatną licencję instytucjonalną na kurs Road to IELTS. Korzyści z niej płynące dla Ciebie jako nauczyciela to:

  • Wszyscy Twoi uczniowie mają dostęp to materiałów Road to IELTS.
  • Ty zyskujesz możliwość monitorowania postępu swoich studentów oraz dostosowania kursu do ich potrzeb.
  • Masz bieżącą informację o wynikach swoich studentów.
  • Twoi uczniowie mają dostęp do porad i wskazówek pomocnych w poprawieniu i zrozumieniu popełnionych przez nich błędów.
  • Ćwiczenia bazowane na zadaniach z prawdziwego testu budują pewność Twoich studentów w rozwiązywaniu testu.
  • Koszty licencji uzależnione są od liczby studentów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Dzięki bezpłatnej wersji kursu Road to IELTS masz szansę osobiście sprawdzić przydatność materiałów Road to IELTS.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi naszymi materiałami pomocnymi w przygotowaniu do IELTS.

Warsztaty IELTS dla nauczycieli

Oferujemy szkolenie i wsparcie dla nauczycieli, przygotowujących swoich uczniów do testu IELTS.

Warsztaty IELTS są zaprojektowane w taki sposób, by nie tylko przekrojowo pokazać strukturę testu, ale też by bliżej przyjrzeć się szczegółowym zagadnieniom, np. przygotowaniu do części pisemnej (Writing).

Warsztaty te organizujemy w całej Polsce na zamówienie szkół i instytucji, w ich siedzibach lub innych zagwarantowanych przez nich pomieszczeniach, a także w wersji online - dowiedz się więcej.