#SelectorRadio to audycja prezentująca najciekawsze nowe brzmienia z Wielkiej Brytanii. Co tydzień nadaje ją ponad 30 stacji radiowych na całym świecie, łącząc fanów muzyki od Hiszpanii aż po Chiny od 20 lat. Poznaj historię audycji tutaj.

Gospodynią programu jest brytyjska DJ-ka Jamz Supernova, która w trakcie 2-godzinnej audycji prezentuje muzykę spod wielu szyldów muczycznych. Czy jest to jazz, grime, indie, czy elektronika, wspólnym wyróżnikiem dla utworów z playlisty Selectora jest ich świeżość i potencjał, by porwać słuchaczy. Program urozmaicają wywiady z artystami i producentami muzycznymi.

JAMZ SUPERNOVA to obecnie jedna z najbardziej cenionych DJ-ek nowego pokolenia w Wielkiej Brytanii. Inspirują ją Nina Las Vegas, Toddla T, Diplo i Annie Mac; sama, jako DJ Jamz, łączy w swoich setach UK Bass, funk, grime, hip hop, Jersey Club, czy Global Sounds. Selector Radio to audycja w pełni niezależna – jej celem jest prezentowanie brytyjskiej sceny muzycznej jak najszerzej, z pominięciem takich kryteriów jak popularność czy wartość komercyjna danego artysty.

Zapraszamy do słuchania audycji Selector Radio na antenie Radia Kampus w każdą niedzielę, w godz. 14.00-16.00.

Poza radiem, odcinki audycji dostępne są online na stronie Selector Radio. Zachęcamy do korzystania z hashtaga #selectorradio i włączenia się w dyskusję na temat tego, co dzieje się aktualnie w muzyce na świecie.

Słuchaj najlepszych brytyjskich brzmień również po godzinach!

Selector After Dark to godzinny klubowy mix, prezentowany co tydzień przez innego brytyjskiego DJ-a. Audycja ma swoich odbiorców na całym świecie; w Polsce zapraszamy na antenę Radia Kampus w każdą sobotę o godz. 23.00.

  

 
 
 
 
 

Linki zewnętrzne