#SelectorRadio to audycja prezentująca najciekawsze nowe brzmienia z Wielkiej Brytanii. Co tydzień nadaje ją ponad 30 stacji radiowych na całym świecie, łącząc fanów muzyki od Hiszpanii aż po Chiny.

Gospodynią programu jest brytyjska DJ-ka Jamz Supernova, która w trakcie 2-godzinnej audycji prezentuje muzykę spod wielu szyldów muczycznych. Czy jest to jazz, grime, indie, czy elektronika, wspólnym wyróżnikiem dla utworów z playlisty Selectora jest ich świeżość i potencjał, by porwać słuchaczy. Program urozmaicają wywiady z artystami i producentami muzycznymi.

JAMZ SUPERNOVA to obecnie jedna z najbardziej cenionych DJ-ek nowego pokolenia w Wielkiej Brytanii. Inspirują ją Nina Las Vegas, Toddla T, Diplo i Annie Mac; sama, jako DJ Jamz, łączy w swoich setach UK Bass, funk, grime, hip hop, Jersey Club, czy Global Sounds. Selector Radio to audycja w pełni niezależna – jej celem jest prezentowanie brytyjskiej sceny muzycznej jak najszerzej, z pominięciem takich kryteriów jak popularność czy wartość komercyjna danego artysty.

Zapraszamy do słuchania audycji Selector Radio na antenie Radia Kampus w każdą niedzielę, w godz. 14.00-16.00.

Poza radiem, odcinki audycji dostępne są online na stronie Selector Radio. Zachęcamy do korzystania z hashtaga #selectorradio i włączenia się w dyskusję na temat tego, co dzieje się aktualnie w muzyce na świecie.

Słuchaj najlepszych brytyjskich brzmień również po godzinach!

Selector After Dark to godzinny klubowy mix, prezentowany co tydzień przez innego brytyjskiego DJ-a. Audycja ma swoich odbiorców na całym świecie; w Polsce zapraszamy na antenę Radia Kampus w każdą sobotę o godz. 23.00.

  

 
 
 
 
 

Linki zewnętrzne