©

Fot. Edward Moore

#SelectorRadio to audycja prezentująca najciekawsze nowe brzmienia z Wielkiej Brytanii. Co tydzień nadaje ją ponad 30 stacji radiowych na całym świecie, łącząc fanów muzyki od Hiszpanii aż po Chiny od 20 lat. Poznaj historię audycji tutaj.

Gospodynią programu jest brytyjska DJ-ka Sian Eleri, która w trakcie 2-godzinnej audycji prezentuje muzykę spod wielu szyldów muzycznych. Czy jest to jazz, grime, indie, czy elektronika, wspólnym wyróżnikiem dla utworów z playlisty Selectora jest ich świeżość i potencjał, by porwać słuchaczy. Program urozmaicają wywiady z artystami i producentami muzycznymi.

Sian Eleri to jedna z najbardziej cenionych DJ-ek nowego pokolenia w Wielkiej Brytanii. Zapał Sian do muzycznych eksploracji zatacza szerokie kręgi – od odkrywania nowych talentów po przeprowadzanie wywiadów z największymi scenicznymi znakomitościami. Selector Radio to audycja w pełni niezależna – jej celem jest prezentowanie brytyjskiej sceny muzycznej jak najszerzej, z pominięciem takich kryteriów jak popularność czy wartość komercyjna danego artysty.

Zapraszamy do słuchania audycji Selector Radio na antenie Radia Kampus w każdą niedzielę, w godz. 14.00-16.00.

Poza radiem, odcinki audycji dostępne są online na stronie Selector Radio. Zachęcamy do korzystania z hashtaga #selectorradio i włączenia się w dyskusję na temat tego, co dzieje się aktualnie w muzyce na świecie.

Słuchaj najlepszych brytyjskich brzmień również po godzinach!

Selector After Dark to godzinny klubowy mix, prezentowany co tydzień przez innego brytyjskiego DJ-a. Audycja ma swoich odbiorców na całym świecie; w Polsce zapraszamy na antenę Radia Kampus w każdą sobotę o godz. 23.00.

  

 
 
 
 
 

Linki zewnętrzne