Attitude is Everything
Attitude is Everything

Osoby z niepełnosprawnością to pełnoprawni odbiorcy kultury. Jak zorganizować festiwal, koncert, wystawę, by ułatwić im dostęp? Oto trzy narzędziowniki przygotowane przez Attitude is Everything dla organizatorów wydarzeń.

- Chcesz, aby wszyscy fani mogli wziąć udział w Twoim wydarzeniu na żywo?
- Chcesz dotrzeć do nowych odbiorców?
- Współpracujesz z zarządcami obiektów przy organizacji koncertów?
- Starasz się, aby Twoje występy były dostępne dla każdego?
- Chcesz zapewnić dostępność dla każdego, ale nie wiesz, co może pójść nie tak?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi „tak”, te przewodniki są właśnie dla ciebie! 

  • Przewodnik dla zespołów, wykonawców oraz promotorów na temat ułatwienia dostępu do koncertów i tras koncertowych dla osób niesłyszących i osób z niepełnosprawnością
  • Przewodnik po udogodnieniach podczas festiwali
  • Przewodnik po udogodnieniach w obiektach

Zachęcamy zarządców obiektów i organizatorów festiwali do wdrażania udogodnień dla osób niesłyszących i osób z niepełnosprawnością oraz do przekazywania pełnych i przejrzystych informacji na ten temat w materiałach promocyjnych.

Attitude is Everything to brytyjska organizacja charytatywna, działająca na rzecz osób z niepełnosprawnością, aktywna w brytyjskiej branży koncertowej od 2000 roku. Współpracuje z setkami „tajemniczych klientów” niesłyszących i z niepełnosprawnością, którzy przekazują swoje wrażenia z koncertów i imprez na świeżym powietrzu, dzielą się spostrzeżeniami, które warto wdrożyć celem ułatwienia dostępu.