Jeśli aplikowałeś/aplikowałaś o Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council, z pewnością doskonalenie znajomości języka angielskiego jest dla Ciebie ważne.

W British Council od ponad 80 lat pomagamy osiągać ten cel i mamy nadzieję, że do nas dołączysz. Możesz uczyć się języka angielskiego w jednej z naszych szkół językowych lub w domu, przy pomocy materiałów online. Możesz też sprawdzić swoje postępy przystępując do IELTS, uznawanego na całym świecie testu oceniającego znajomość języka angielskiego lub do egzaminów Cambridge.

Nasza kompleksowa oferta kursów i egzaminów będzie przydatna w trakcie studiów, pomoże w życiu i nauce za granicą oraz zwiększy Twoje możliwości rozwoju kariery zawodowej.

  • Myślisz o kursie wakacyjnym?
  • A może wolisz dopasowane do Twojego stylu życia zajęcia myClass, gdzie to Ty decydujesz, kiedy bierzesz udział w lekcjach?
  • Poznaj też English Online: kurs prowadzony przez nauczyciela w 100% online.
Zdaj egzamin

Każdego roku na całym świecie około dwóch milionów osób przystępuje za pośrednictwem British Council do międzynarodowych egzaminów i testów. W ten zdobywają kwalifikacje przydatne w trakcie ubiegania się o miejsce na zagranicznych uczelniach i poprawiające ich pozycję na światowym rynku pracy.

Odkryj korzyści z przystąpienia do egzaminu z języka angielskiego w British Council i dołącz do nas!