ILETS Recognition Worldwide

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy na świecie test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego. Został opracowany przez światowej klasy ekspertów w tej dziedzinie i obejmuje wszystkie aspekty języka: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie.

Test odzwierciedla poziom praktycznych umiejętności z języka angielskiego niezbędny do nauki, pracy i życia w środowisku anglojęzycznym.

Studia i praca i za granicą 

IELTS jest akceptowany przez ponad 12 000 instytucji w ponad 140 krajach, z czego aż 3000 w Stanach Zjednoczonych. Wśród nich znajdują się organizacje publiczne, placówki edukacyjne i firmy z sektora prywatnego.

Zdobywaj świat

W wielu krajach, w których głównym językiem komunikacji jest angielski, kandydaci na studia i do pracy muszą wykazać jego znajomość na wymaganym poziomie.

Osiągaj więcej na miejscu

Test IELTS pozwoli Ci potwierdzić kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego i pomoże znaleźć lepszą pracę lub awansować we własnym kraju.

Chcesz wyjechać za granicę?

Wynik testu IELTS pomoże Ci spełnić wymagania służb imigracyjnych. Wiele urzędów imigracyjnych, które wymagają formalnego potwierdzenia znajomości języka angielskiego, akceptuje IELTS. 

Zaplanuj swoją przygodę z IELTS

Dopasuj test IELTS do swoich potrzeb – od zapisu na test po otrzymanie wyników.