IELTS One Skill Retake, image

Co to jest IELTS One Skill Retake i jak działa?

IELTS One Skill Retake to nowa opcja stworzona po to, by pomóc Ci uzyskać pożądany wynik bez konieczności ponownego podchodzenia do całego testu. Jeśli chcesz poprawić swój wynik w jednej z umiejętności testowych, możesz powtórzyć dowolną z czterech umiejętności IELTS – słuchanie, czytanie, pisanie lub mówienie.

IELTS One Skill Retake będzie dostępny na całym świecie w wybranych lokalizacjach przeprowadzających testy British Council pod koniec roku 2023.

Korzyści IELTS One Skill Retake

  • Skup się na jednej umiejętności: Jeśli nie powiodło Ci się najlepiej na pierwszym podejściu do testu, One Skills Retake daje ci drugą szansę, aby pokazać swój poziom języka angielskiego i poprawić swój wyniki w jednej z części bez konieczności powtarzania całego testu. Zaoszczędź czas i pieniądze, wykonując tylko część testu związaną z jedną umiejętnością zamiast ponownego testowania wszystkich czterech umiejętności.
  • Podejdź do testu, który znasz: Egzamin IELTS One Skill Retake odbywa się w tym samym formacie i czasie jak zwykły test IELTS. Oznacza to, że zdający będzie już zaznajomiony z testem. Nie musisz martwić się o przygotowanie do nowego egzaminu i uczenia się różnych typów zadań.
  • Otrzymaj nowe wyniki: Otrzymasz nowy IELTS Test Report Form ze swoim wynikiem IELTS One Skill Retake. Obejmuje on również wyniki z pierwotnego testu i ogólny wynik CEFR. Wyniki wyniki będą ważne przez dwa lata od daty oryginalnego testu, którą można znaleźć w formularzu Test Report Form.
  • Pierwotne wyniki testu pozostaną takie same: Pozostałe wyniki z pierwotnego testu nie ulegną zmianie. Po otrzymaniu wyników, jeśli wolisz użyć oryginalnego wyniku, możesz to zrobić.

Warunki wymagane do rejestracji na IELTS One Skill Retake

  • Do testu możesz przystąpić, jeśli niedawno zaliczono pełny test IELTS na komputerze.
  • Musisz również otrzymać wyniki z centrum egzaminacyjnego, które oferuje IELTS One Skill Retake.
  • Do testu One Skill Retake można przystąpić tylko raz w ciągu 60 dni od daty pierwotnego testu.