Gdzie możesz podejść do testu IELTS w Polsce?

British Council w Polsce oferuje szeroki wybór terminów IELTS w 9 oficjalnych ośrodkach egzaminacyjnych w Polsce. Możesz wybierać pomiędzy sesją testu w wersji papierowej lub komputerowej i niezależnie od wyboru zdać test IELTS w jednym z naszych centrów egzaminacyjnych. Dowiedz się więcej

Centra egzaminacyjne oferujące IELTS w wersji papierowej

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Lublin

Centra egzaminacyjne oferujące IELTS w wersji komputerowej

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów, Lublin

Do egzaminu IELTS Online (wyłącznie dla IELTS Academic) można przystąpić w domowym zaciszu lub innym odosobnionym miejscu z zapewnionym stabilnym łączem internetowym. Podczas egzaminu IELTS Online część ustna zazwyczaj odbywa się przed częścią rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem oraz pisania.

Sprawdź daty testu IELTS

 Aby wybrać lokalizacje oraz sprawdzić daty egzaminów użyj wyszukiwarki.

 

IELTS numer centrum  IELTS nazwa centrum
PL001 Kraków, Rzeszów 
PL002 Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Szczecin, Lublin

Cena testu zawiera darmowe materiały, testy sprawdzajace i wiele wiecej.

Jeżeli potrzebujesz faktury VAT, możesz o nią wnieść w przeciągu 90 dni od dokonania opłaty, wypełniając ten formularz

Plan dnia testu

Części Listening, Reading oraz Writing odbywają się tego samego dnia, bez przerw pomiędzy poszczególnymi komponentami. W okresie pandemii, prowadzimy sesje poranne i popołudniowe, aby umożliwić utrzymanie dystansu społecznego. Sesje poranne odbywają się zazwyczaj pomiędzy 09:00 a 12:00. Sesje popołudniowe odbywają się zazwyczaj pomiędzy 13:00 a 16:00. 

Jeśli wybierzesz test IELTS w wersji papierowej, część Speaking odbędzie się innego dnia niż pozostałe części testu, na 7 dni przed lub po dacie testu pisemnego. Informację o dacie i godzinie części Speaking otrzymasz mailowo z 48-godzinnym wyprzedzeniem.

Wybierz godzinę zdawania części ustnej

Możesz wybrać datę i godzinę zdawania części ustnej testu IELTS, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wersję papierową czy komputerową. Jeśli pojawi się potrzeba zmiany godziny Twojego testu ze względu na utrudnienia związane z pandemią, powiadomimy Cię mailowo lub telefonicznie.

Do egzaminu IELST Online (wyłącznie dla IELTS Academic) można przystąpić w domowym zaciszu lub innym odosobnionym miejscu z zapewnionym stabilnym łączem internetowym. Podczas egzaminu IELTS Online część ustna zazwyczaj odbywa się przed częścią rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem oraz pisania.

 

Chcesz pracować lub studiować w Wielkiej Brytanii?

Praca lub studia w Wielkiej Brytanii mogą wiązać się z koniecznością złożenia wniosku o wizę i formalnego potwierdzenie znajomości języka angielskiego za pomocą testów IELTS for UKVI (Academic lub General Training) lub IELTS Life Skills.