Rejestracja grupowa na egzaminy Cambridge Qualifications
©

Max Wright

Egzaminy Cambridge English Qualifications to jedne z najpopularniejszych kwalifikacji językowych na świecie, honorowane przez tysiące instytucji edukacyjnych i zawodowych. Organizując sesję egzaminów Cambridge English w swojej placówce, zyskujesz:

 • większą pulę dat egzaminów
 • wyeliminowanie stresu związanego z podróżą do nowego miejsca, innego miasta, gdyż egzamin zdaje się w dobrze znanym otoczeniu
 • możliwość zorganizowania całości testu w udostępnionych przez siebie pomieszczeniach
 • możliwość skorzytania z cen rabatowych
 • rejestrację prowadzoną online
 • wyniki dostępne online.

Jaki rodzaj sesji egzaminacyjnej będzie najlepszy dla moich uczniów

Są dwa rodzaje sesji egzaminacyjnych, jakie możemy Ci zaoferować:

 1. Możesz zapisać swoich kandydatów na sesję ogólnodostępną, dostępną dla każdego. Sesje otwarte organizowane są przez cały rok w 12 miastach w całej Polsce. Twoi studenci zdają wówczas egzamin z innymi kandydatami indywidualnymi lub zapisanymi przez innych nauczycieli bądź szkoły. Egzamin odbywa się w pomieszczeniach zapewnionych przez British Council. Rejestracja grupowa na sesje otwarte jest dostępna dla egzaminów w wersji papierowej i komputerowej.
 2. Możesz zorganizować sesję egzaminacyjną w swojej szkole i wówczas wezmą w niej udział tylko Twoi słuchacze. Administrację tego rodzaju egzaminu zapewniamy na terenie całej Polski. Jedyne warunki, jakie muszą być spełnione by egzamin odbył się u Ciebie:
 • minimalna liczba kandydatów zapisanych na egzamin w miastach, gdzie mieszczą się nasze centra egzaminacyjne, to 20 osób na dany dzień i egzamin. Zasady przeprowadzania testów poza miastami gdzie mieszczą się nasze centra ustalamy indywidualnie.
 • odpowiednie pomieszczenie, spełniające oficjalne wymogi sal egzaminacyjnych (więcej informacji poniżej).

Sesja organizowana w pomieszczeniach szkoły nosi nazwę sesji zamkniętej.

Rejestracja grupowa na sesje zamknięta jest dostępna zarówno dla egzaminów w wersji papierowej, jak i komputerowej.

Jak zapisać moją grupę uczniów na egzamin Cambridge English Qualifications?

Swoich kandydatów zarejestrujesz online na wszystkie egzaminy Cambridge English Qualifications. Przyjmujemy również zgłoszenia w wersji papierowej, zeskanowanej lub faksem - jakkolwiek będzie Ci wygodnie je nam dostarczyć.

Rejestracja na egzaminy A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency

REJESTRACJA NA EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS (A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency) - KROK PO KROKU

Za pomocą naszego systemu rejestracji online zapiszesz swoich kandydatów na egzaminy komputerowe i papierowe, organizowane zarówno w sesjach otwartych, jak i zamkniętych.

 1. Załóż konto w naszym systemie rejestracji on-line a gdy już je masz po prostu się zaloguj.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny.
 3. Zadecyduj o formie płatności. To ważne, gdyż mamy różne rachunki bankowe na wpłaty indywidualne i grupowe.
 4. Wprowadź dane kandydatów do systemu rejestracji online.
 5. Opłać egzamin. Statusy wpłat grupowych i przelewów indywidualnych możesz monitorować na swoim koncie w systemie rejestracji online. 

Aby rejestracja była kompletna, musisz:

 • dokonać opłaty za egzamin nie później niż na trzy dni przed końcem rejestracji na dany egzamin
 • wprowadzić dane kandydatów do systemu rejestracji online
 • przed końcem rejestracji dopasować wpłaty indywidualne do nazwisk kandydatów w systemie rejestracji on-line.

Rejestracja na testy Cambridge English Qualifications dedykowane dla dzieci (YLE)

1. Skontaktuj się z nami (exams@britishcouncil.pl), aby uzgodnić datę egzaminu dla swojej szkoły oraz wszystkie niezbędne szczegóły do przeprowadzenia sesji.

2. Prześlij dane kandydatów na odpowiednim formularzu zgłoszeniowym.

3. Opłać egzamin. 

 

Wymogi sal egzaminacyjnych

Wszystkie pomieszczenia, w których odbywają się egzaminy organizowane przez British Council, muszą spełniać oficjalne wymogi sal egzaminacyjnych w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Program partnerski British Council Advantage

Rejestrując swoich słuchaczy na egzaminy Cambridge English Qualifications organizowane przez British Council, możesz cieszyć się z korzyści zarezerwowanych wyłącznie dla naszych partnerów skupionych w programie partnerskim British Council Advantage.

Przystępując do British Council Advantage, dołączasz do elitarnego grona instytucji współpracujących z British Council i otrzymujesz atrakcyjny pakiet bonusów przeznaczonych tylko dla naszych stałych klientów.

Dowiedz się więcej o programie partnerskim Advantage.