British Council w Polsce oferuje testy IELTS Academic, IELTS General oraz IELTS for UK visas and immigration (UKVI).

Możesz zapisać się na test IELTS online lub w naszych biurach w Warszawie i w Krakowie. Gdy rejestrujesz się na test u nas, możesz mieć pewność, że będziesz zdawać go w oficjalnym centrym egzaminacyjnym IELTS.

Oferowane wersje testu:

Rodzaj testu

Opłata egzaminacyjna

Zarejestuj się na test

IELTS Academic i General Training - wersja papierowa

 

810 PLN

 

Na daty testu do 31.08.2020: Zarejestruj się teraz

Na daty testu od 01.09.2020: Zarejestruj się teraz

IELTS Academic i General Training - wersja komputerowa

810 PLN

Zarejestruj się teraz

IELTS for UK Visas and Immigration (Academic i General Training)

910 PLN

Zarejestruj się teraz

IELTS Life Skills (A1 i B1)

753 PLN

Zarejestruj się teraz

 

Co potrzebujesz zrobić, aby zapisać się na test:

  1. Sprawdź, czy masz ważny dokument tożsamości:
  • ważny paszport lub dowód tożsamości (nie kserokopia) jeśli jesteś obywatelem Unii Europejskiej;
  • ważny paszport (nie kserokopia) jeśli jesteś spoza Unii Europejskiej lub rejestrujesz się na IELTS for UKVI lub IELTS Life Skills.

Uwaga: osoby w wieku poniżej 18 lat pragnące zapisać się na test muszą dostarczyć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna.

2. Pobierz i przeczytaj broszurę Informacje dla kandydatów, która zawiera ważne informacje na temat formy testu, typów pytań i wyników. Test IELTS nie jest zalecany dla osób w wieku poniżej 16 lat.

3. Zapłać za test. Opłatę za test można uiścić przelewem bankowym lub kartą płatniczą w naszych biurach w Warszawie lub Krakowie. W tytule przelewu wpisz: [IELTS / numer referencyjny / imię i nazwisko / data testu / miejsce testu], np. [IELTS / PL002-70926-00130 / PETER SMITH / 02.02.2019 / LUBLIN

Opłatę za test należy wnieść na poniższy numer konta:

Numer konta: 68 1030 1061 0000 0000 3018 9000

Nazwa banku: Bank Handlowy S. A., II O/Warszawa

Właściciel konta: Fundacja British Council

Adres właściciela konta: ul. Koszykowa 54, 00-675 Warszawa

Przy wpłatach robionych zagranicą, prosimy poprzedzić numer konta literami PL oraz zamieścić kod Swift CITIPLPX. 

Dla testu IELTS w wersji komputerowej oraz testów IELTS for UKVI dostępna jest również możliwość płatności kartą przez Internet lub przy wykorzystaniu portfela mobilnego (Apple Pay lub Google Pay).

UWAGA: Prosimy o uiszczanie wpłaty egzaminacyjnej nie później niż 5 dni kalendarzowych od zarejestrowania się w systemie licząc dzień rejestracji jako dzień pierwszy. Jeżeli opłata za test nie wpłynie w ciągu 5 dni kalendarzowych, będziemy zmuszeni anulować rejestrację.

Potwierdzenie terminu testu IELTS

Na 7 dni przed pierwszą częścią testu otrzymasz wiadomość potwierdzającą czas rozpoczęcia i miejsce testu ustnego i pisemnego.

UWAGA: Części pisemne (tj. słuchanie, czytanie i pisanie) odbywają się w jednym dniu. Część ustna testu może zostać zorganizowana w terminie od 3. dni przed do 1. dnia po dacie części pisemnych. W Polsce części ustne organizowane są zazwyczaj jeden lub dwa dni przed częścią pisemną. Szczegółowe informacje o miejscach i terminach poszczególnych części testu zostaną wysłane do Ciebie e-mailem na 7 dni kalendarzowych przed pierwszą częścią  testu.

Po zapisaniu się na test otrzymasz także automatyczną wiadomość e-mail z kodami dostępu do darmowego kursu online: Road to IELTS.

Otrzymasz również numer identyfikacyjny IELTS umożliwiający dostęp do Portalu kandydata. Upewnij się, że podczas rejestracji na test podałeś poprawny adres e-mail.