Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jeszcze w lipcu poznamy ostateczne wyniki rekrutacji i nazwiska dwóch osób, które pojadą do Wielkiej Brytanii reprezentować Polskę. 

Future Leaders Connect to szansa, aby stać się częścią międzynarodowej sieci tych, którzy chcą zmieniać świat poprzez tworzenie nowoczesnej, opartej na wiedzy polityki.

Udział w projekcie Future Leaders Connect oferuje możliwość przynależności do globalnej grupy osób tworzących przyszłość świata. Kraje biorące udział w projekcie to: Kanada, Egipt, Indie, Indonezja, Kenia, Meksyk, Maroko, Nigeria, Pakistan, Polska, Stany Zjednoczone, Tunezja, Wielka Brytania.

British Council poszukuje wyjątkowych osób o udokumentowanych zdolnościach przywódczych, które mają pomysły, energię oraz zapał do tego, aby zmierzyć się z wyzwaniami w kraju oraz wspólnie z innymi osobami ze społeczności Future Leaders Connect wypracować wizję przyszłości, przy wsparciu mentorów i mentorek z całego świata.

W tym roku Polska po raz pierwszy ma okazję uczestniczyć w projekcie Future Leaders Connect. Dwie osoby wyłonione z naboru będą miały możliwość:

  • wyjazdu do Wielkiej Brytanii na 10-dniowe warsztaty rozwijające zdolności przywódcze w Moller Institute, Churchill College i Uniwersytecie Cambridge,
  • omówienia najważniejszych globalnych wyzwań z brytyjskimi parlamentarzystami,
  • spotkania się z inspirującymi światowymi przywódcami,
  • odwiedzenia renomowanych instytucji.

Wizyta w Wielkej Brytanii to szansa na zbudowanie sieci międzynarodowych kontaktów, stworzenie konkretnego planu działania oraz pozyskanie umiejętności i wiedzy - czyli wszystkiego, co jest niezbędne, aby stać się wpływowym przywódcą oraz wprowadzić proponowane przez siebie zmiany w kraju i poza jego granicami.

Aby wziąć udział w projekcie należy:

  • mieć między 18 a 35 lat,
  • mieszkać w jednym z krajów biorących udział w projekcie,
  • wykazać się potencjałem przywódczym oraz wiedzą z zakresu tworzenia nowoczesnej polityki,
  • płynnie komunikują się w języku angielskim (w mowie i w piśmie),
  • są w pełni dostępne w okresie 21 października – 1 listopada 2019 r.

Wszyscy aplikujący mogą dołączyć do społeczności Future Leaders Connect i uzyskać dostęp do wielu bezpłatnych zasobów on-line, rozwijających umiejętności w obszarze przywództwa i tworzenia zrównoważonej polityki.

Aby zapewnić równy dostęp do udziału w projekcie, British Council pokrywa wszelkie koszty związane z udziałem, a cały program wyjazdu dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Dowiedz się więcej o projekcie na www.britishcouncil.org/future-leaders-connect

#FutureLeadersConnect