Studiuj z IELTS w Kanadzie
Studiuj z IELTS w Kanadzie

Z IELTS udowodnisz, że masz właściwe umiejętności językowe by studiować w Kanadzie. Ponad 290 szkół kanadyjskich wybrało IELTS jako preferowany test z angielskiego wymagany od przyszłych studentów.

STUDIA LUB PRACA W KANADZIE

Kanadyjskie dyplomy poświadczające ukończenie studiów różnego stopnia mają międzynarodową uznawalność i renomę w sektorze biznesowym, rządowym i akademickim. Dzięki IELTS masz więc szansę studiować na swoim wymarzonym uniwersytecie w Kanadzie. Sprawdź, które z nich honorują test IELTS.

Pobierz nasz darmowy poradnik aby studiować i pracować w Kanadzie

PRZEPROWADZKA DO KANADY

Kanada to jedno z 10 najlepszych miejsc do mieszkania wg rankingu przeprowadzonego przez ONZ. Najważniejsze z kanadyjskich miast znane są z wysokich standardów życia, bogatej oferty kulturalnej i bezpieczeństwa, co stanowi o ich atrakcyjności.

IELTS był pierwszym testem z języka angielskiego uznanym przez kanadyjskie władze migracyjne. Jeśli więc myślisz o studiach lub pracy w Kanadzie, IELTS jest najlepszym wyborem. Więcej informacji o procedurach imigracyjnych do Kanady, znajdziesz na stronie internetowej Citizenship and Immigration Canada.